Menu

Oto jest ... mój pierwszy wpis. :) W końcu moje plany doszły do skutku. Założyłam bloga i chciałabym tutaj pisać o byciu mamą, ale też i dzieckiem. Nie raz szukałam jakiegoś pomysłu, inspiracji itp. na prezent dla dziecka, nowej książki, czy zabawki. Zamierzam zatem opisywać produkty, które uważam, że zasługują na uwagę. No i oczywiście testować nowe propozycje dla dzieci, mam ... i tatusiów. :) Mam nadzieję, że ułatwi to wielu osobom wybór (bądź nie) danej rzeczy, oceni jej przydatność, jak i zainspiruje. Z czasem chciałabym także umieszczać tutaj przepisy na dania szybkie, robione z dzieckiem, jak i te bardziej "okazyjne". Od niedawna zajmuję się robieniem ozdób do włosów, jak opaski, czy gumki (w końcu mam córkę :)) zatem zdjęcia tych przedmiotów także będę publikować. Głównymi materiałami, które do tego wykorzystuję jest filc, koronki, guziczki i co mi wpadnie do głowy. Pomysły na zabawy z dzieckiem ... oby jak najwięcej ich było, a tutaj przeczytacie o każdym z nich. Mam nadzieję, że blog się wam spodoba, no i Zapraszam do odwiedzin. :)
Przydatny post? Udostępnij go!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl