Menu

Książki "Akademia 2-latka" to różne ćwiczenia z dołączonymi do książeczek naklejkami. W naszej biblioteczce znajdują się trzy takie książeczki. Są one rekomedowane przez Ośrodek Wczesnej Pomocy Psychologicznej w Krakowie. Pomagają w rozwijaniu percepcji wzrokowej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, spostrzegawczości i koncentracji uwagi. Każda z książeczek posiada miłą dla oka okładkę, a także dzięki zadaniom w nich zawartym uczy poprzez zabawę.

"Akademia 2-latka" 

Autor: Praca zbiorowa
Oprawa: Miękka
Wydawca: Skrzat
Rok wydania: 2012

Niektóre z zadań umieszczonych w książeczce uczą poprzez naklejanie naklejek:


Inne oprócz zabawy z naklejkami uczą szukania par, zabawy w skojarzenia, łączenia itp.


Książeczka zachęca także do naśladowania odgłosów, w tym przypadku piesków:


Posiada ładne, kolorowe naklejki umieszczone na środku książki. Po ich wykorzystaniu puste kartki można wyrzucić, dzięki czemu nie psują one uroku książeczki.


Znajdziemy tutaj także proty labirynt, czy szukanie konkretnych nazw zwierzątek wśród naklejek i umieszczenie ich w konkretnym miejscu.Recenzję kolejnych dwóch książeczek, czyli "Akademia 2-latka. Zeszyt A" i "Akademia 2-latka. Zeszyt B" także są już dostępne na blogu. :)


Przydatny post? Udostępnij go!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl