Menu

Dzisiaj pokażę wam szydełkowego króliczka, którego udało się wygrać mojej córci w jednym z konkursów na forum Parenting

Cały zestaw wygląda tak:
A tutaj sam szydełkowy króliczek (sponsorem nagrody był "To i owo - szydełkowo") - Ślicznie Dziękujemy :)


Króliczka można położyć, a także postawić, co widać na zdjęciu poniżej. :) Może zatem służyć zarówno jako przytulanka, gdyż jest milutki w dotyku, jak i stanowić śliczną ozdobę pokoju dziecka. :)


Jak przystało na króliczka, ten także ma ogonek: :)


 Dodatkowo otrzymałyśmy w paczce książkę " Urodziłam, gdy mój syn skończył dwa miesiące" Beaty Szynkowskiej - niedługo oczywiście recenzja książki na blogu. :)


 Były też śliczne tekturowe obrazki, które córcia może układać w dowolny sposób. M.in. znalazły się tutaj takie przedmioty jak: piłki, koszyczki, lalka, misiu, kwiatuszek, motylek. Do tego dziewczynka z zestawem ubranek, które można zmieniać, domek, trawka, a także różne zwierzatka. :)A oto jeden z jej rysunków, które powstały właśnie z tych obrazków:


 Na koniec jeszcze pokażę wam zdjęcie, gdzie córcia cieszy się z otrzymanego szydełkowego króliczka. :)


 Zapraszam oczywiście do komentowania :)


Przydatny post? Udostępnij go!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl