Menu

Dzisiaj chciałam wam pokazać bardzo fajną grę dla maluchów. Znalazłam ją w Auchan i stała się jednym z prezentów na imieninki dla córeczki. :)

Gra nazywa się "Frogs", z tyłu opakowania przeczytamy, że jest to gra "Głodne żaby". :)


Jak widać Kini prezent się spodobał. :)
Co znajdziemy w środku opakowania?
Podstawkę z czterema głodnymi żabami, oraz zestaw 40 kolorowych kuleczek, które podczas gry zostają zjadane przez żabki. :)
Zalecany wiek dziecka to powyżej 3 lat. Zapewne wynika on z faktu, że piłeczki są bardzo małe. Według mnie jeśli podczas korzystania z gry będzie się cały czas przy dziecku i będzie się go pilnować to bez przeszkód dużo mniejsze dziecko będzie mieć dużo frajdy z zabawy właśnie tą grą. 
Na czym polega gra Frogs?
Na nakarmieniu głodnych żabek. :) Dziecko ma za zadanie jak najszybsze naciskanie dźwigni znajdujących się przy żabkach. Dzięki temu żabki połykają kuleczki, które lądują w specjalnym pojemniku. Wygrywa ta osoba, której żabka zje najwięcej kulek. :)
Dużą zaletą tej gry jest fakt, że starsze dziecko, które nie pokusi się o połknięcie małych przedmiotów może bawić się w nią samo. Sam fakt zjadania kuleczek przez żabki sprawia dużo radości, przynajmniej w przypadku mojej córci. :)


Przydatny post? Udostępnij go!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl