Menu

Na Weekend nie ma co narzekać. :) U nas było słonecznie, grillowo i zabawowo. Głównie królowała trampolina i basen z kulkami. :)

Co prawda trampolinę zakupiliśmy jakieś dwa tygodnie wcześniej, ale ze względu na podejrzenie (bo do końca nie wiadomo czy na pewno) ospy musieliśmy siedzieć w domku. :( Za to od kilku dni Kingusia wesoło podskakuje coraz wyżej.  A trampolina prezentuje się tak:


Natomiast Kinia na trampolinie podskakuje tak: :)

Na podskokach się nie skończyło. W chwilach odpoczynku miedzy podskokami było oglądanie nieba i lecących samolotów, ptaszków i chmur. Kinia oczywiście robiła to leżąc na trampolinie. Również mama została w to zaangażowana, z czego rzecz jasna bardzo się cieszę. :) Na niebie było widać m.in. chmury w kształcie kurki, dinozaura i ... kropelek wody.

Korzystając z pogody Kingusia chłodziła się w basenie pełnym wody i kolorowych piłeczek. Nie muszę dodawać, że świetnie się przy tym bawiła. :) Tym bardziej, że odwiedziła nas jej kuzynka z rodzicami, a tatuś piekł pyszną kiełbaskę na grillu. :)

A wam jak minął weekend?


Przydatny post? Udostępnij go!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl