Menu

Miło mi was poinformować, że wczoraj mój blog zostal dodany na parentingowe.pl. Jest to świetne miejsce w sieci, które skupia w jednym miejscu aktualne wpisy z blogów parentingowych. Tematyka ta jak wiadomo jest często poruszana, jednak nie zawsze możemy znaleźć interesujące nas, czy aktualne treści. Dzięki temu portalowi to się na szczęście zmieniło. 
http://www.parentingowe.pl/
Można powiedzieć, że działa on w dwie strony - pomaga i czytelnikom i blogerom. Dzięki niemu czytelnik może wejść w jedno miejsce i mieć dostęp do aktualnych treści - gdy jakiś artykuł go zainteresuje klikając na niego przenosi do danego bloga. Blog zyskuje dzieki parentingowe.pl nowych czytelników. Dzięki temu, że są na stronie "gwiazdkowe" oznaczenia mobilizuje to blogerów do częstszego pisania. Zatem każdy odnosi z tego korzyść i wszyscy możemy być zadowoleni. :)
Przydatny post? Udostępnij go!

2 komentarze:

  1. Achh znalazłam Was dzięki tej stronie:) I ogromnie się cieszę, że tak się stało;)

    OdpowiedzUsuń
  2. My również bardzo się cieszymy. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl