Menu

Książeczkę Plaża - Zobacz Sam ! moja córcia dostała kiedyś w prezencie. Nie była jeszcze niestety nad morzem (mam nadzieję, że się to zmieni :)), a chciałam jej pokazać choć na obrazkach jak ono wygląda. :) 
Ogólnie do kupna jej zachęciła mnie cena  - książeczka pamiętam, że była bardzo tania (w granicach 3zł) i ładna okładka:

 Z ogólnych informacji o książce:

Tytuł: Plaża
Oprawa: Kartonowa foliowana
Seria Wydawnicza: Zobacz Sam!
Tytuł oryginału: Beach
Autor: Praca zbiorowa
Tłumacz: Maciąg Joanna
Wydawnictwo: Olesiejuk
Rok wydania: 2006
 Format: 21 x 28 cm
Ilość stron: 24

Spis treści przedstawia się następująco:
Książka zawiera zarówno opisy, jak też mnóstwo fotografi zarówno zwierząt jak i rzeczy powiązanych z plażą, m.in:
Na samym końcu książeczki znajdziemy słowniczek, który w przystępny sposób wyjaśnia znaczenie trudniejszych wyrazów powiązanych z plażą. :)
Podsumowując można powiedzieć, że Plaża -Zobacz Sam ! jest takim mini atlasem rzeczy i zwierząt związanych tematycznie z plażą. W sam raz dla dziecka - zawiera krótkie, ale ciekawe opisy i dużo fotografii. Opis warunków życia i zachowania zwierząt na pewno zaciekawi niejednego malucha, jak i starsze dziecko myślę też.

Przydatny post? Udostępnij go!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl