Menu

Fashion Sticker Collection - Melissa i Doug Kingusia dostała w prezencie na imieninki. Okładka od razu przykuła naszą uwagę, gdyż jest strasznie kolorowa:
Co to w ogóle jest? Niby pisze "600 Stickers" - ale że co, niby 600 naklejek? Jak i po co?
Z tyłu od razu widzimy zawartość:
A w zbliżeniu wyglądają tak:
Znajdziemy tu zatem, aż 10 dużych stron z mnóstwem naklejek. Mamy różne postacie dziewczynek - blondynki, brunetki, z jasną i ciemną karnacją, z rozpuszczonymi i ze spiętymi włosami. Każdą z nich dziecko może dowolnie ubrać m.in. w: spodnie, spodenki, bluzki, płaszczyki, piżamki, spódniczki, sukienki, rajstopy, buty itd. Dodatkowo wśród naklejek znajdują się różne ozdoby, jak jak okulary, kokardki (mniejsze i większe), nakrycia głowy, opaski itp. Z dodatków widać torebki, parasolki, łopatki i wiaderka do piasku, a także dmuchane koła ratunkowe. :)

Nie miałam zatem innego wyjścia jak dać Kinii pusty zeszyt w kratkę, bo przecież naklejki gdzieś przykleić trzeba. :) I tak oto powstały jej pierwsze projekty:

Kingusia z prezentu jest bardzo zadowolona. :) Okazał się dla niej zajmujący i ciekawy. Córcia naprawdę uwielbia przyklejać te wszystkie naklejki i za każdym razem gdy chcę zakończyć zabawę spotykam się z protestem z jej strony, :) Zaraz gdy wstanie biegnie po naklejki, swój zeszyt i prosi o zabawę. Jedyny minus jest taki, że Kinia nie daje sobie rady z odklejaniem naklejek, zatem muszę robić to ja. :) Córka pokazuje palcem daną naklejkę, ja ją odklejam, a dalej to już sobie sama przykleja bez niczyjej pomocy. :) Zresztą widać to chyba na zdjęciach ;) 

Z tyłu opakowania widnieje oznaczenie, iż jest to książeczka dla dzieci od lat 5. Jednak biorąc pod uwagę wiek Kinii i to jak sobie radzi z ubierankami jak najbardziej mogę ją polecić już dla niespełna 3-latków. :)


Przydatny post? Udostępnij go!

1 komentarz:

  1. Proszę o informacje gdzie można dostać taką książkę?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl