Menu

Lubicie Myszkę Miki? Bo moja córcia wprost ją uwielbia. I dzięki temu niedawno trafiła do nas książeczka "Klub przyjaciół Myszki Miki - Cyferki". Książka została wydana przez Wydawnictwo Ameet
Okładka, jak i kartki są z grubego papieru, co zapobiega łatwemu zniszczeniu. Na okładce wita nas uśmiechnięty Miki i cyferki:
Książeczka jest bardzo fajnie skonstruowana, gdyż do każdej kartki dołączone jest obrotowe kółeczko, za pomocą którego dziecko (bądź rodzic) zaznacza cyferkę, odpowiadającą odpowiedzi na zagadkę umieszczoną na danej stronie.Ilustracje są bardzo kolorowe i zachęcają do nauki liczenia i poznawania cyferek. Na każdej kartce mamy do wybory cztery możliwe odpowiedzi.

Moja Kinia od razu pokochała tą książeczkę i zagląda do niej prawie codziennie, oraz chętnie uczy się liczb od 1 do 10. :) A wam jak się podoba ta pozycja?

Przydatny post? Udostępnij go!

4 komentarze:

 1. Musimy zakupić taką książeczkę :) Junior uwielbia Klub Przyjaciół Myszki Miki a w szczególności Goofiego na którego mówi Gufff :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja Córcia bardzo lubi bajkę "Klub przyjaciół Myszki Miki" :-) . A co do książeczki to widzę że ilustracje są bardzo wesołe i kolorowe :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Razem z moimi dziećmi uwielbiamy wszelkie książeczki, Mikiego w szczególności! Wpadlam tu a chwilę, a zostałm na dłużej, świetny blog, bardzo fajne zdjęcia a kreatywności to tylko pozazdrościć! Będę pojawiać się częściej, a że sama zaczynam właśnie przygodę z blogowaniem to zapraszam do mnie.. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka świetna, pomogła nam bardzo w nauce liczenia. Adaś ją uwielbia :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl