Menu

Od zawsze wiedziałam, że moja córka lubi kreatywne spędzanie czasu. Jednak to co zobaczyłam ostatnio po prostu mnie zamurowało na moment. Kingusia jak zawsze siedząc w swoim stoliczku rysowała różne rysunki na kartce. Mama na chwilkę wyszła z pokoju (dosłownie na 1 minutkę). Wracam ... i co widzę? Kingusia nadal maluje ... ale swoje ręce. :)
Zapytałam zatem córkę co robi. Ona na to, że maluje. :)
Gdy powiedziałam: "Zobacz teraz jakie masz rączki", to usłyszałam w odpowiedzi: "kolorowe". :)
 Co jeszcze przytrafiło nam się w ten weekend? Otóż w niedzielę odwiedziliśmy babcię, prababcię i o rok starszą kuzynkę Kingusi. Pogoda co prawda nie dopisała, ale w domku też można miło spędzić czas, szczególnie w miłym towarzystwie. :) A w sobotę? Korzystając ze słonka, które na szczęście świeciło prawie cały dzień rodzice w końcu wzięli się do roboty i złożyli córce huśtawkę. :) No dobra, większość tata składał, ale mama też pomagała. :) A oto i efekt końcowy:
Nawet mama na tym skorzystała, jak zresztą widać na ostatnim zdjęciu. Już teraz wiem gdzie będę leniuchować podczas zabaw Kingusi na dworze. :)

Edit: Dzisiaj w poniedziałek huśtawka została pomalowana. :) Oto jak się teraz prezentuje:

Przydatny post? Udostępnij go!

3 komentarze:

 1. Ale super huśtawki. Widzę, że pogoda Wam całkiem dopisała. U mnie leje cały dzień - cóż za niesprawiedliwość!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj u nas też padało - dlatego byliśmy z wizytą u rodzinki. :) A huśtawkę składaliśmy w sobotę. :) A w hamaczku naprawdę fajnie się buja. :)

   Usuń
  2. Taki leżing - bujing to jest to, co tygryski lubią najbardziej. :-)

   Usuń

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl