Menu

Chyba każde dziecko lubi książeczki, w których znajdzie dużo naklejek  i zadań do rozwiązania. :) Jedną z takich właśnie pozycji jest książeczka Scooby Doo - Baw się i naklejaj Wydawnictwa Zielona Sowa.

Na okładce znajdziemy kogo? Oczywiście Scooby Doo! :)


Książeczka posiada 24 strony z różnymi zagadkami, labiryntami, układankami, malowankami, oraz takimi zadaniami jak np. łączenie kropek, dopasowywanie postaci po ich cieniu czy wyszukiwanie różnic.


A w samym środku książeczki znajdziemy to, co dzieci lubią najbardziej, czyli mnóstwo naklejek z bohaterami serialu. :)


Na stronie wydawnictwa Zielona Sowa książeczka przyporządkowana jest do grupy wiekowej dzieci od 7 do 9 lat. Jednak według mnie z zadaniami poradzi sobie większość dużo mniejszych dzieci (3-4 latek) - oczywiście pod warunkiem, że książeczkę rozwiąże z pomocą rodzica. :)

Przydatny post? Udostępnij go!

1 komentarz:

  1. Tak jest książeczki z naklejkami to ulubiona rozrywka mojej córki, mnie za to już się znudziło to ciągłe naklejanie ale co zrobić :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl