Menu

Kochani, na pewno czekacie na wyniki konkursu. :)
Muszę przyznać, że wybór zwycięzców wcale łatwy nie był, a zwycięskie zgłoszenia zostały wybrane po dłuższej naradzie 3-osobowej komisji. :)

Wszystkie zgłoszenia były wyjątkowe, ale niestety nagrodzić wszystkich się nie da ...
Mam nadzieję, że mimo wszystko nadal będziecie do nas zaglądać ... :)

A oto i zwycięzcy:


Wideo dla rodzeństwa wygrywają:
- Kamila Fura
- Dagmara Mika

Wideo dla jednego dziecka trafi do:
- Joanna Pomianowska-Dziekanowska
- Aneta L Aneta L

Listy od Mikołaja otrzymają:
- Martyna Kicińska
- Bernadetta Włodarczyk

Niespodzianka ode mnie trafia do Mo Nika.

Gratuluję zwycięzcom i aby nikomu smutno nie było postanowiłam Wam przyznać 40% rabat na każdą moją pracę (niezależnie od tego czy wygrało się inną nagrodę, czy nie). :)

Zwycięzców, oraz osoby zainteresowane skorzystaniem z rabatu proszę o kontakt poprzez email: mama.asialm@gmail.com w temacie proszę wpisać "konkurs Mikołaj oczami dziecka", oraz podpisać się tak jak na facebooku, ewentualnie można do mnie pisać bezpośrednio na facebooku wysyłając prywatną wiadomość. :).

Pamiętajcie, że macie 3 (trzy) dni na podanie danych potrzebnych do odbioru nagrody, w przeciwnym wypadku nagroda przechodzi na inną osobę.


Przydatny post? Udostępnij go!

6 komentarzy:

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl