Menu

Co najbardziej lubią małe damy? Oczywiście ulubione bajki i małe torebeczki. :) A czy można to połączyć i nosić swoje bajeczki zawsze przy sobie? Oczywiście, że tak. :) do tego książeczka "Wróżki, Bajki w torebce" pięknie się prezentuje w małych rączkach naszych księżniczek. :)

 Z ogólnych informacji o książce:
Tytuł: Wróżki. Bajki w torebce
Wydawnictwo: Olesiejuk
Tytuł oryginału: Mi bolso de hadas
Ilustracje: Pilar Campos
Tłumaczenie: Joanna Gaca
Ilość stron: 58
Oprawa: twarda
Format: 16 x 14 cm

Nasza fioletowa torebka posiada różowy uchwyt zrobiony ze sznurka, oraz zapięcie na rzepy. Jest to praktyczne rozwiązanie, gdyż dzięki niemu możemy szybciutko dostać się do ulubionych bajek, jak i szybciutko torebkę zamknąć. No i poradzi sobie z tym nawet małe dziecko. :)


W środku znajdziemy adaptacje trzech pięknych bajek: Kopciuszek, Śpiąca Królewna i Panicz z Grzywką. Przyznam się bez bicia, że tej ostatniej nie znałam dopóki książeczka nie trafiła do naszych rąk. 


Jest to także idealny pomysł na prezent dla małej dziewczynki. W środku znajdziemy bowiem miejsce, gdzie możemy wpisać dla kogo książka-torebka jest przeznaczona. :)


Bajeczki bardzo fajnie się czyta. Litery są dobrze czytelne i myślę, że nawet babcia, czy dziadziuś bez problemu poradzi sobie z czytaniem jej swoim wnuczkom. Ilustracje także przykuwają wzrok i podobają się Kingusi.


No i jak pisałam wcześniej idealnie pasuje do małych rączek. :)
A tutaj możecie kupić sobie swoją torebkę z bajkami :)

A oto i inne promocje książkowe:
https://tesco.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-tesco-12-02-2015,11685/1/
Tutaj cała gazetka Tesco - obowiązuje do 25.02.2015 roku.

https://kaufland.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-kaufland-19-02-2015,11840/1/
Tutaj cała gazetka Kaufland - obowiązuje do 25.02.2015 roku.

https://polomarket.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-polomarket-18-02-2015,11766/1/
Tutaj cała gazetka Polo Market - obowiązuje do 24.02.2015 roku.

Przydatny post? Udostępnij go!

8 komentarzy:

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl