Menu

Wydawnictwo Znak Emotikon z okazji premiery książki „Rekordowa rodzinka” zorganizowało  konkurs o tym samym tytule. Według mnie to świetna okazja do spędzenia kreatywnie czasu z dzieckiem. Dodam, że przy okazji można wygrać ciekawe nagrody. :)

Szczegółowe informacje na temat akcji znajdziecie na facebooku tutaj.

Z informacji dostępnych na powyższej stronie przeczytamy:

"Ojciec Artura jako jedyny człowiek na świecie zdobył szczyt Kilimandżaro na szczudłach. Starszy brat – pobił rekord najdłuższej nieprzerwanej gry na akordeonie. Jedna z młodszych sióstr jest rekordzistką w malowaniu rodzinnych portretów na główce od szpilki. Tylko 11-letni Artur Whipple nie ma koncie jeszcze żadnego rekordu. A wy?

Jakie są wasze rekordy? Zapraszamy do podjęcia wyzwania!

Aby wziąć udział w konkursie, na tablicy tego wydarzenia umieśćcie zdjęcie lub film i pokażcie, jak rodzinnie pobijacie rekordy – te zwykłe i niezwykłe. Najszybciej zjedzone spaghetti? Najwięcej kilometrów przejechanych na rowerze? A może jeszcze coś innego? Czas macie do końca maja.

Nie zapomnijcie oznaczyć w poście wydawnictwa Znak Emotikon i przekazać wyzwania dalej – nominujcie kolejne 2 osoby.

Najciekawsze zdjęcia i filmy nagrodzimy rekordowymi nagrodami!"

Konkurs trwa do końca maja i do tego właśnie czasu macie czas na wymyślenie jaki rekord pobijecie Wy, lub wasze dzieci. A może każdemu z Was uda się  pobić jakiś rekord? Czas Start!

Przydatny post? Udostępnij go!

2 komentarze:

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl