Menu

Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen to audiobook, który umili zasypianie każdemu dziecku.


Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen

 

Autor: Autor zbiorowy

Czyta: Anna Dymna

Długość: 14 min. 37 sek.

Audiobook z Audioteka.pl

Dostępna też książka - Wydawnictwo: Papilon


Co znajdziemy w Audiobooku?


Audiobook Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen to pozycja idealna dla dzieci, które uwielbiają słuchać opowiadań na dobranoc. Jest to zbiór 365 bajek różnych autorów, czytanych przez Annę Dymną. 

Każda z bajek jest na tyle krótka, aby dziecko się nie znudziło i na tyle długa, aby go zaciekawić i rozwijać jego wyobraźnię. Można oczywiście słuchać każdą z bajek osobno, jednak Kingusia przeważnie słucha około 20 minut audiobooka. Dzięki temu, że jest tutaj mnóstwo bajek to nawet przesłuchując audiobooka kilka razy opowieści się na pewno nie znudzą. Poza tym większość zawartych tutaj bajek wnosi coś do świata dziecka, pomaga zrozumieć trudne sprawy, stawia głównych bohaterów w sytuacjach z jakimi może borykać się dziecko i podsuwa właściwe rozwiązania. 

Audiobook dla dzieci u nas sprawdził się idealnie w wielu sytuacjach. Co prawda przeważnie to ja czytam córce na dobranoc, jednak 365 bajek ... włączałam po tym, gdy ja kończyłam czytać jakąś bajkę, a Kinia chciała jeszcze. U nas wgrałam go u siebie na telefonie i dzięki temu mogłam w każdej sytuacji go odtworzyć - czy to na dobranoc, czy jadąc samochodem itp. Masz chrypkę, jesteś zmęczony, lub po prostu uczysz dziecko zasypiać samemu? Audiobook z bajkami w tych sytuacjach sprawdza się rewelacyjnie - przynajmniej u nas tak było. :)

Bajki są bardzo zróżnicowane, ich bohaterowie to zwierzęta, dzieci i inne postacie, które umilają zasypianie dziecku. Na początku nie byłam pewna, czy taka forma córce przypadnie do gustu, jednak teraz sama prosi, aby jeszcze włączyć jej bajki na telefonie. Przeważnie jest tak, iż przytula się do ulubionej maskotki i słuchając bajek po prostu zasypia. :)

Na stronie Audioteki możecie posłuchać również darmowego fragmentu Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen.

Audiobook polecam i Dziękuję serwisowi Audioteka.pl za możliwość zrecenzowania tej pozycji, a także zapraszam Was do odwiedzin:

http://audioteka.pl/

Wasze dzieci rozpoczęły już przygodę ze słuchanie audiobooków? Co uważacie o takiej formie wprowadzenia dzieci w świat książek słuchanych?
Przydatny post? Udostępnij go!

1 komentarz:

  1. Bajek dla dzieci nigdy dosc. Zapraszam na moje audiobooki

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu. :) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad... ja także Cię odwiedzę. :) Każdy kolejny komentarz to większy uśmiech na mojej twarzy ! Podoba Wam się mój blog? Chcecie być zawsze na bieżąco? Wystarczy dodać go do obserwowanych. :)

Mama-AsiaLM.pl - Blog Parentingowy, recenzje książek dla dzieci i kobiet © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony przez Mama-AsiaLM.pl